Opieka i wychowanie z profilaktyką społeczną

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-04-05 09:15:17

słonek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-04
Posty: 67
Punktów :   

Forum - po co? Jak funkcjonuje? Pomoc.

Po co?
Każda grupa (z tego co mi wiadomo) posiada swoje konto poczty elektronicznej. Super sprawa, ale to nie wszystko. Poczta ma swoje funkcje, forum również. Poczta w dzisiejszych czasach ma ogromne możliwości jeżeli chodzi o pojemność, dlatego tą cechę powinniśmy głównie wykorzystywać. Forum zaś w dzisiejszych czasach posiada ogromną możliwość wypowiadania się, funkcjonalność witryny w pomocy wypowiadania się, kategorie, fora, tematy, przyklejanie, wydzielanie, moderowanie, cenzura, itp. Dlatego mój apel:
Na pocztę elektroniczną (obojętnie jaką, grupy, całego kierunku, byle każdy miał dostęp do jakieś) wrzucajmy materiały, artykuły, książki, wszystko co można załączyć w załącznikach.
Na forum (tym, bądź innym, jeżeli ktoś jest wybredny) wypowiadajmy się, komunikujmy się. Nie bez pozoru ktoś kiedyś nazwę forum zamienił na - tablica informacyjna. Jeżeli tylko wszystko tak na to zareagujemy - to efekt będzie jak najlepszy i nasze forum będzie wysokiej jakości komunikatywne, a co za tym idzie wszyscy z nas będzie doskonale poinformowani o jakichkolwiek wydarzeniach, inicjatywach, itp.

Jak funkcjonuje?
Specjalnie dodałem opcję pisania postów, bez potrzeby rejestrowania się. Lenistwo lub słaba świadomość techniczna osób, czasem niestety nie pomagają w tym, żeby dobrze "wejść" w życie forum. Zależy mi jednak na tym, żeby każdy miał możliwość swobodnego wypowiadania się, a zwłaszczi, ci którzy chcą nam coś ważnego powiedziec, coś ważnego zakomunikować. Przykładowo, starosta chce nam coś napisać ważnego, jednak nie potrafi z powodu braku umiejętności technicznych. Rejestracja w zasadzie jest prosta ale nie zapominajmy, że jeżeli dla kogoś może się coś wydawać prostę, to dla innego ta sama rzecz może wydawać się strasznie trudna i trzeba być wyrozumiałym. Mimo wszystko zachęcam do rejestrowania się, ponieważ ułatwi to nam identyfikację wśród naszej grupy. Na pewno osoba niezarejestrowana, po jakimś czasie "połapie" się o co w tym wszystkim chodzi i poprawi się rejestrując się.

Na pomoc!
Jeżeli macie jakiekolwiek problemy z forum, lub ogólnie z przeglądarką, komputerem, programem, jakimkolwiek produktem office (sic!) możecie zgłaszać to poniżej, albo drogą mejlową do mnie: s.slonko@interia.pl  Zawsze w razie mojej wiedzy i umiejętności będę starał się każdemu pomóc.

Offline

 

#2 2008-04-06 13:25:17

kajakwass

Nowy użytkownik

4768266
Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 9
Punktów :   

Re: Forum - po co? Jak funkcjonuje? Pomoc.

Damianku kochanie!! ja potrafię zarejestrować się na forum

Offline

 

#3 2008-04-07 12:38:20

słonek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-04
Posty: 67
Punktów :   

Re: Forum - po co? Jak funkcjonuje? Pomoc.

Cieszę się. "To" wyżej, to tylko taki przykład był.

Offline

 

#4 2008-04-09 13:04:36

jermanik87

Użytkownik

463296
Zarejestrowany: 2008-04-07
Posty: 64
Punktów :   

Re: Forum - po co? Jak funkcjonuje? Pomoc.

Dobra sprawa z tym forum, nie ma co;D;D;D


;]It's time to bury, another brotha nobody cry[;

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.htcsmart.pun.pl www.dracoinsula.pun.pl www.humans.pun.pl www.tntdb.pun.pl www.cyanek.pun.pl